Zadzwoń do nas

Formularz

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani finansowaniem zakupu samochodu lub innego środka transportu bądź maszyny lub urządzenia, zadzwońcie do nas lub po prostu wypełnijcie poniższy formularz kontaktowy.


Wysyłając niniejszy formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu kredytowego, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883

Polityka prywatności.

Najlepsze kredyty i leasingi

Nowy samochód to marzenie każdego z nas. Piękny, lśniący lakier i pachnące nowością wnętrze wymarzonego samochodu nie musi być już tylko nierealnym marzeniem. Akita Finance to zespół wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą spełnić je wszystkie. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie finansowym skierowanym zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Dzięki nam tani leasing samochodu będzie zdumiewająco prosty i przede wszystkim bez zbędnych formalności. Pomagamy również uzyskać kredyt na samochód używany lub kredyt na motor. Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancję kompleksowej obsługi finansowej. Przekonaj się sam, że spełnianie marzeń jest zdumiewająco przyjemne i nie koniecznie takie trudne.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję