Zadzwoń do nas

Kredyt na zakup samochodu

Kredyt na samochód

Mamy Państwu do zaoferowania szybki, atrakcyjny i dostępny kredyt na zakup nowych i używanych samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek, zakupionych zarówno u Dealera, w Komisie, od osoby prywatnej lub firmy, na giełdzie i z ogłoszenia, sprowadzanych z zagranicy (także USA).

Umożliwiamy także refinansowanie kosztów zakupu już zakupionego samochodu.

Podstawowe warunki kredytu:

Wymagane dokumenty – procedura uproszczona

W procedurze uproszczonej banki wymagają od Klienta tylko Dowodu Osobistego oraz drugiego dokumentu ze zdjęciem (Prawo Jazdy, Paszport itp.), a także w zależności od źródła uzyskiwania dochodów następujących dokumentów:

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kredytu na samochód używany lub nowy lub też kredytem innego środka transportu, maszyny, zadzwońcie do nas lub wypełnijcie formularz kontaktowy.

Szybki kredyt a formalności

Akita Finance oferuje kredyty samochodowe na nowe i używane środki transportu, zakupione zarówno bezpośrednio od dealera czy w komisie, jak i od osoby prywatnej czy też sprowadzane z zagranicy. Tani kredyt samochodowy, który oferują doradcy z Akita Finance, udzielany jest na podstawie uproszczonej procedury, co dla klienta oznacza skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie jego wniosku oraz brak konieczności gromadzenia wielu dokumentów, potwierdzających jego zdolność kredytową. Kredyt na samochód jaki klient może zaciągnąć poprzez Akita Finance jest kredytem o czasie spłaty sięgającym nawet 120 miesięcy i może być również przeznaczony na refinansowanie kosztów samochodu już zakupionego z możliwością ubezpieczenia kredytobiorcy. Kredyt na samochód może być udzielony bez wymaganej wpłaty własnej.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję