Zadzwoń do nas

Leasing samochodów i innych pojazdów

Leasing samochodów i innych pojazdów

Mamy Państwu do zaproponowania atrakcyjny i elastyczny leasing operacyjny środków transportu. Dzięki współpracy z kilkoma Firmami Leasingowymi, jesteśmy w stanie dopasować ofertę leasingu do Państwa potrzeb.

Oferta leasingu skierowana jest do Osób Fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, Spółek Cywilnych oraz Spółek Osobowych Prawa Handlowego i Osób Prawnych (Sp. z o.o., S.A. itp.). Przedmiotem leasingu mogą być samochody nowe i używane (do 5 roku eksploatacji), zarówno ciężarowe jak i osobowe, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, samochody specjalistyczne, autobusy, motocykle, quady, jachty, łodzie motorowe, maszyny i urządzenia.

Podstawowe warunki leasingu

Wymagane dokumenty

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem samochodu poprzez leasing, zadzwońcie do nas lub wypełnijcie formularz kontaktowy.

Prosty leasing samochodu

Tani leasing samochodu to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie chcą kupować auta za gotówkę. Niezależność, która jest potrzeba w niemal każdej branży. Akita Finance oferuje leasing dla firm o udokumentowanej historii działalności jak i leasing dla nowych firm. W ofercie firmy znalazł się również leasing na używany samochód, który pozwala na korzystanie z używanego środka transportu. Aby znaleźć solidnego partnera, wystarczy skontaktować się z Akita Finance. Leasing samochodów z tą firmą to minimum formalności, przejrzysta umowa oraz samochód dostępny właściwie od ręki. Zaoszczędzony kapitał będziesz mógł zainwestować w rozwój swojej firmy, by za kilka lat cieszyć się dobrze prosperującym biznesem. Już dziś zacznij pracować na swój sukces.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję