Zadzwoń do nas

Ubezpieczenia

Mamy Państwu do zaoferowania atrakcyjne Pakietowe Ubezpieczenia Komunikacyjne czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych (PZU, WARTA, COMPENSA, HDI, INTERRISK, PTU, PZMot..) na samochody nowe oraz używane (do 10 roku eksploatacji), zakupione w kraju lub sprowadzane z zagranicy. W skład Ubezpieczenia Pakietowego wchodzi pełen zakres ubezpieczeń: OC, AC, NNW, Assistance, Ochrona Prawna. Pakiety te, oprócz atrakcyjnej ceny, charakteryzują się następującymi cechami:

Składki liczone są indywidualnie, w zależności od wysokości zniżek z tytułu OC i/lub AC, wieku samochodu, miejscowości rejestracji.

Dogodne ubezpieczenia komunikacyjne

Tani leasing samochodu czy też kredyt na auto jaki Klient może zaciągać za pośrednictwem doradców finansowych z Akita Finance pozwalają na zaspokojenie potrzeb klientów, którzy poszukują dodatkowych źródeł finansowania przy zakupie środka transportu. Każdy z zakupionych czy leasingowanych samochodów można ubezpieczyć korzystając z preferencyjnych stawek na ubezpieczenia komunikacyjne, jakie oferują doradcy z Akita Finance. Najczęściej klienci decydują się na ubezpieczenie OC i AC pojazdu, a w ofercie znalazły się również ubezpieczenia NNW, Assistance na terenie Europy bez dodatkowego ograniczenia.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję